e-mail zpravodaj
Přihlašte se k odebírání novinek na váš e-mail


platební metody
doporučte nás

Kalkulačka
Tato převodní a výkupní kalkulačka zlata slouží pro přepočet vámi zadané ryzosti na vybranou ryzost a rychlý výpočet výkupní ceny zlata. Například máte zlatou cihlu o váze 10 gramů, která má ryzost 24 karátů a chcete vědět kolik byste měli z této cihly gramů zlata o ryzosti např. 14 karátů a jaká by byla výkupní cena. Do levého pole zadejte hmotnost vašeho zlata, ve středním rolovátku vyberte ryzost zlata a v pravém poli zvolte ryzost zlata na kterou chcete provést přepočet. 

Pokud chcete prodat své zlato, tak stačí jen vložit hmotnost zlata a vyberte ryzost a klikněte na vypočítat. Následně uvidíte naši výkupní cenu za jeden gram a celkovou částku, kterou můžete dostat. Veškeré zlaté šperky, zlomkové zlato, zlaté zuby, investiční zlato, zlaté mince a zlaté slitky vykupujeme v jakémkoliv množství a s platbou do výše 10 000 eur vždy v hotovosti. 

Dnešní výkupní cena zlata ryzosti 14 karátů: 540 Kč/gr. 

Výkup masivního zlata nad 100 gramů: 549 Kč/gr.
 
sada kyselin ke zkoušení zlata ryzosti 9, 14, 18 a 22 karátůbuližník se stopami 14 karátového zlata a 18 karátového zlata (zcela vpravo) zlato ztavené do slitku
   
Podmínky pro výkup zlataDoklady totožnostiOtázky a odpovědi
Kde nás najdete
 
Vložte hmotnost: Vyberte ryzost: Převést na:ShopCentrik shop, internetový obchod, B2B, B2C

copyright ©2009-2018 www.ezlato.cz Veškerá práva vyhrazena. Kopírování a jiné použití obsahu není dovoleno.

TOPlist