e-mail zpravodaj
Přihlašte se k odebírání novinek na váš e-mail


platební metody
doporučte nás

O nás

Kdo jsme

Provozovatelem e-shopu s velmi širokou nabídkou zlatých šperků na českém internetu na adrese www.ezlato.cz je společnost Weiniger, s.r.o., se sídlem Husarová 2/36, Ostrava-Výškovice, 70030. Jediným jednatelem a společníkem firmy je David Weinert. E-shop zaměstnává stálou partu šesti lidí a několika externistů. Najdete mezi námi bývalého vrcholového kulturistu,
či několik cestovatelů.

Našimi dodavateli jsou výhradně zlatnické společnosti s působnosti na trhu v řádu několika desetiletí. Předností naší společnosti je, že nakupujeme přímo od výrobce, bez jakýchkoliv mezičlánků a jsme schopni  dosáhnout velmi přijatelných cen.

Pokud uvažujete o koupi nějakého hezkého prstýnku, či řetízku atd... u nás budete nepochybně spokojeni, jelikož naše nabídka spočívá od velmi luxusních šperků po levnější zboží vhodné pro zákazníky, kteří by rádi ušetřili. Zkrátka výběr je velmi široký a přijatelný. Zboží je dále u nás rozdělováno do dvou skupin a to: nové a starší zboží (použité). Starší zlaté šperky si můžete pořídit za velmi příznivé ceny a rovněž nové zboží je u nás bezesporu velmi dostupné. Ovšem kvalitní zboží není to jediné, co zákazník žádá nebo alespoň by měl žádat. Je také velmi důležité se soustředit na zákazníkovo přání a potřeby. Od toho jsme tady právě my.
Naše historie

1995-2000

Od poloviny devadesátých let se zabýváme prodejem zlatých výrobků a zlatých šperků. První obchod, či spíše krámek jsme otevřeli na Poštovní ulici v centru Ostravy. Začínali jsme ve dvou lidech, má maličkost a vedoucí, prodavač, učitel a kolega Pavel Vávro. Snahou, nápady a zaujetím jsme oplývali oba dva a zkušenostmi pouze druhá polovina a to pan Vávro. Po pomalejším začátku jsme postupně nabrali na síle a lepšili se ze dne na den. Po roce 2000 jsme začali uvažovat o změně místa.

2000-2001

Dosavadní prostor se jevil jako malý a neperspektivní. První pokus o velmi zajímavý a lukrativní prostor nám nevyšel. Jednání s firmou všem známou, Fortunou, nevedlo ani po několika měsících ke kýženému výsledku a nám nezbylo než pokračovat v pátrání po dalším prostoru. Štěstí se na nás usmálo na jaře v roce 2001. Pořekadlo "vše špatné je na něco dobré" se nám potvrdilo na 100%. Nový prostor, nový pronajímatel, nová ulice, vše bylo naprosto skvělé.

2002-2006

Po několika měsících úprav jsme na začátku listopadu mohli přivítat první spokojené zákazníky. Naši nabídku jsme každoročně upravovali a zvětšovali. V nabídce přibývaly nejen zlaté šperky a lepší služby, ale i naše parta doznala změn. Postupně jsme se rozšířili na celý půltucet. Rovněž jsme přivítali mezi sebou první ženu, slečnu Janu Škapovou.

2007

Od roku 2007 jsme začali být "bombardování" nabídkami na tvorbu e-shopu. Zpočátku jsme tyto návrhy nechávali u ledu a připravovali si určitou strategii, podklady a testovali trh s nabízenými e-shopy. Po osmi měsíčním jednání a vyjednávání jsme konečně nalezli společnost s řešením, či lépe snahou vyjít nám vstříc a postavit e-shop podle našich představ a požadavků. Bohužel i zde v tomto oboru platí pravidlo, dokud vás můžeme dojít, tak vás dojíme.

2009

Spolupracovali jsme s několika grafiky, programátory, produktovými manažery až jsme 2.3.2009 spustili shop na ostré doméně. Skutečně ostrý provoz a první zákazníky jsme přivítali v měsíci lásky, v květnu. Jeden z dalších, předpokládáme, že mnoha kroků, jsme udělali na podzim, kdy jsme přidali jako jedni z prvních na českém a pravděpodobně i středoevropském internetu nabídku starších, či použitých zlatých šperků společně s novými na jediné internetové adrese. Tento krok umožňuje nakupovat, prodávat a prohlížet spoustu zlatých šperků bez nutnosti brouzdat po jiných stránkách. Další krok nasledoval po několika týdnech. Kategorie s nabídkou zlomkového zlata a zlatých slitků se objevila rovněž poprvé v naších končinách.

2010

Úprava titulní stránky a detailu zboží se snahou o lepší, rychlejší a přehlednější nákup zlata na našem webu.

2011 

Zprovoznění a zaindexování dalších webů. Během minulého roku jsme po několika experimentech přistoupili k vytvoření jednoduchého a přehledného webu www.vykupzlata.cz. Tyto stránky specializující se na výkup zlata a různé informace spojené s touto problematikou se rozjely naplno počátkem letošního roku. Druhým projektem je zastavárna www.hektor.cz, web se zaměřením na zástavní půjčky s převratným měsíčním úročením. Jak je vidět nezahálíme a snažíme se nabízet stále nové produkty, případně zvyšovat již tak vysokou laťku kvality. A v neposlední řadě chceme vydělat peníze.


2012

Na podzim jsme pro vás přidali možnost hodnocení kvality našich služeb a zboží na Heurece. Snad Vám tento nákupní rádce, slovy Heureky, pomůže ke spokojenému nákupu v našem e-shopu.


2013

Od
ledna je každá objednávka doplněna funkcí SMS info. Po přijetí objednávky Vám automaticky zasíláme SMS s informací o objednávce a podobně postupujeme u přípravě zboží a odeslání. Díky tomuto vylepšení nemusíte kontrolovat e-mail ale postačí váš telefon.
Díky kladným hodnocením jsme během června obdrželi prestižní certifikát společnosti Heureka.cz "Ověřeno zákazníky". Pro rychlejší a přehlednější zobrazení zboží jsme do filtrovacího pole přidali rolovátko s aktuální velikostí zboží.ShopCentrik shop, internetový obchod, B2B, B2C

copyright ©2009-2018 www.ezlato.cz Veškerá práva vyhrazena. Kopírování a jiné použití obsahu není dovoleno.

TOPlist